صفحه اصلی / اخبار / فناوری جدید برای حفاظت از نیروهای پلیس(police) در عملیات

فناوری جدید برای حفاظت از نیروهای پلیس(police) در عملیات

فناوری جدید برای حفاظت از نیروهای پلیس(police) در عملیاتReviewed by یاسر انصاری نیا on Aug 2Rating:
 
 کمپانی فیات کرایسلر(Fiat Chrysler ) پکیج محافظت افسر خود را برای مدل‌های پلیس داج چارجر ۲۰۱۸ ارائه کرده است. این پکیج می‌تواند افسر پلیس را از خطرات احتمالی پشت خودرو آگاه کرده و می‌توان آن را برای پاسخ‌های معین برنامه‌ریزی کرد.معاون فروش این شرکت در آمریکا گفته است:پکیج حفاظت از افسر پلیس نتیجه‌ی تمرکز ادامه‌دار ما روی ایمنی افسران پلیس در خودروهایمان است. ما با استفاده از راهنمایی‌های تیممان توانایی‌های این تکنولوژی را برای مدل سال ۲۰۱۸ افزایش داده و حسگرهای اضافی برای افزایش حفاظت از افسران را بکار گرفته‌ایم.

این سیستم به سایر سیستم‌های کمکی اضافه شده است. این سیستم‌ها شامل دستیار پارک عقب، دوربین پشتی و تشخیص مسیر عقب است. این سیستم‌های ایمنی در خودروهای عادی فیات کرایسلر نیز وجود دارند اما چارجرهای پلیس را هم‌اکنون می توان با  ماژول‌های نظارتی انتخاب کرد که باعث می‌شود تجهیزات و سیستم‌های یاد شده با یکدیگر عمل کنند و یک سیستم جامعی را به وجود آورند که می‌تواند خطرات احتمالی را مشاهده کرده و به آن‌ها واکنش نشان دهد.

البته منظور ما از واکنش، هشدار غیرفعال است. خودرو تحرکات پشت خودرو را تشخیص داده و سیستم یاد شده می‌تواند درب‌ها را قفل کند، شیشه‌ها را بالا بکشد و چراغ‌های عقب را روشن کند. دوربین عقب نیز فعال بوده بنابراین تمامی تحرکات پشت خودرو را به آسانی می‌توان مشاهده کرد.

داج می‌گوید  ماژول نظارت به آسانی نصب شده و هم‌اکنون بدون دریافت هزینه‌ای در تمامی نسخه‌های پلیس داج چارجر ۲۰۱۸ عرضه می‌شود.

منبع:خبرآنلاین

سامانه هرچیز(ارائه دهنده محتوای کانال های تلگرام بصورت همزمان روی اینترنت)
harchyz.com

درباره یاسر انصاری نیا

این مطالب را نیز ببینید!

قهرمانان عملیات هوایی «شبح۳»

  قهرمانان عملیات هوایی «شبح۳» گرمای سوزان شعله‌ها کابین عقب را کاملاً آماج ضربات خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *